Greencube_logo_white

Greencube põhitaladeks on alati olnud pigem kõrge kvaliteet kui kvantiteet, parimate ehitusmaterjalide kasutamine ja kaasaegsete ehitusvõtete tundmine. Tänu neile põhimõtetele oleme välja teeninud meie eeskujuliku maine nii Eesti kui Skandinaavia ehitusturul.

Usume, et kõige tähtsam lüli ehituses on pädev ja koolitatud meeskond. Ainult siis kui meeskond on koolitatud saame olla kindlad, et tulem on alati perfektne ja ootuspärane. 

Tehas

Meie tehas asub Lihulas, Lääneranna vallas.

Greencube majatehas on Lihulas tegutsev majatehas eesmärgiga pakkuda kõrge kvaliteediga erinevaid hoonelahendusi neile, kes otsivad uut sauna, suvilat või kodu. Väiksemad majad jõuavad kliendini terves tükis ja paigaldamine võtab vaid mõne tunni.

Suuremate hoonete puhul tuleb varuda pisut rohkem aega. 

Tootmises kasutame võimalikult palju kodumaist materjali, et olla võimalikult eestimaine ja läbi selle elavdada kohalikku ettevõtlust. Lisaks põhisortimendile on meilt võimalik tellida ka erilahendusi. Koostöös arhitektiga leiame kindlasti just Teie ootustele vastava lahenduse.

Oleme Teile ustav partner hoonete ehitamisel!

Meie lugu

GREENCUBE_Annika
Foto: Liis Treimann

2012. aastal otsustas tänane Greencube majatehase algataja ja tegevjuht Henri Bekmann ehitada maale kvaliteetse ja aastaringseks kasutamiseks mõeldud suvila.  Ehitamine oli aga suur katsumus, sest spetsialiseerunud tööjõudu ei olnud sealkandis võtta. Et leida tekkinud olukorrale lahendus, otsustas Bekmann rajada enda majatehase, sest ilmselgelt ei olnud ta oma murega üksi.

Pärast seda, kui EAS Bekmanni äriidee heaks kiitis, algaski esimese maja ehitus. Et saada kvaliteetsed ja õiged materjalid, tehti pea pool aastat ettevalmistustöid, sest eesmärgiks oli hea hinna ja kvaliteedi suhtega hoone. Esimene maja toodeti toona Läänemaal Kõmsil asunud tootmishoones. Projekti koostas arhitekt Ove Rae ette antud soovide järgi. Tänaseks on tootmine kolitud Lihulasse, kus on kaheksa korda suuremad ruumid ja tootmisvõimsus. Majad ehitatakse tehases, katuse all ning viiakse spetsiaalset tehnikat kasutades kliendi krundile. Ehitatakse nii element- kui moodulmaju. Töö käib aastaringselt. Elementmaja on maja, kus tehases valmistatakse seina- ja lae osad ning sihtkohal tõstetakse kraanaga tervikuks. Sisetööd jäävad sel juhul sihtkohal lõpetada. Moodulmajas saab aga tootmishoones teha lisaks elektritööd, torutööd ning enamuse sisetöödest. Eeliseks toob Bekmann moodulmajade puhul just parema väljamüügihinna kui kohapeal ehitades. Nimelt kogu majade ehitus teostatakse tsentraliseeritult ja töö käib igapäevaselt.

Maja on aastakümnete pikkune investeering, kus ei ole mõistlik allahindlust teha ei kvaliteedilt ega materjalidelt. Loomulikult lepitakse materjalide valik alati enne ehitamist kokku, et tulemus oleks maksimaalselt ootuspärane. 

Ettevõtet on tunnustanud Läänemaa maavanem Neeme Suur ja ollakse auhinnatud kui aasta parim väikemaja 2016. Maju müüakse enamjaolt Eestis.

Sotsiaalmeedias on Greencube majatehasele kaasa elamas üle kolmekümne tuhande inimese.

Greencube eesmärk esimesest majast alates on olnud toota kvaliteetset toodangut.
Soovime jätkuvalt pakkuda personaalseid ja kvaliteetseid lahendusi, olla ehitusturul eelistatuim valik kliendile, kes peab lugu kvaliteetsest personaalsest toodangust.

Teeme koostööd?

Sulle parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot siin.