Greencube Saun

Hind alates 24 990.-

Saun
Greencube Saun välismõõdud on 5,86 x 3,4m x 3,24m. Hoone karkass on liimpuidust (GL-24 tugevus; 120×360) talakonstruktsioon. Kogu hoonel kasutatav puitpruss on C24 tugevussordist. Kahelt poolt on prussid kaetud OSB plaadiga, mis annab hoonele jäikuse. Hoonel on SBS materjalist katus ja selle äärt katab plekist parapett. Katuse madalamas osas, hoone tagaküljel on vihmaveerenn ja äravoolutoru.

Hoone välisviimistlus on voodrilaudadest, mis on kaetud 2X toonitud puiduõliga. Voodrilaud ise kinnitub 50×200 puitprussidele, millede vahele on paigaldatud 200 mm soojustusvill. Samuti on soojustatud põrand ja lagi. Väljast on põrand kaitstud näriliste traattõkkega. Põrandat katab laminaat parkett.


Avaruse annab hoonele paketil toonplastik raamiga, 6mm turvaklaasidega, pakettakna lahendus.

Iga detail on oluline!

Greencube majatehas paneb suurt rõhku ka kõige pisemale detailile.

Iga hoone, mis meie tehasest väljub, on perfektne.

Lisavarustusse kuulub ka 6kw Huum disain saunakeris mis on kaugjuhitav läbi UKU juhtimispuldi ja mida on võimalik kasutada läbi nutitelefoni nii Androidil kui iOS-il.

Kõik vajalik on vajadusel juba olemas!Kliendi soovil paigaldatakse hoonesse kõik vajalik koheseks kasutamiseks! Saunas on integreeritud stereosüsteem, mis tagab saunatajatele mugava ja nauditava äraolemise!

Hoones asuvaid LED valgustite valgustugevust saab reguleerida vastavalt vajadusele (timmerdatav) kõik see kokku tagab teile väga meeldejääva saunakogemuse!

Lisaks on kõigis Greencube hoonetes on küttekaabel, mis välistab torude külmumise ka kõige tugevama pakasega!

Soovituslikud
põhjaplaanid

90% põhjaplaanidest teostatakse koostöös Tellijaga!

Transport ja paigaldus

Hoone transporditakse objektile ühes tükis. Moodul on kindlustatud ja pakitud ilmastikukindlalt. Mooduli monteerimine võtab aega kuni 6 tundi.

Hoone ühendatakse kommunikatsioonidega (elekter, vesi, kanalisatsioon) enne hoone lõplikku üleandmist.
•Hoonete ehitamist on võimalik jälgida tulles tööpäeval objektile.

•Hooned valmistatakse Lihulas asuvas tootmishoones. Eesmärk tagada parim kvaliteet ja mõistlik ehituskiirus.

•Ühe hoone valmistamiseks oleme planeerinud 4 nädalat. Peale valmimist hooned pakitakse transportimiseks ning ladustatakse tootmishoone valvega krundile transporti ootama.

Sulle parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Rohkem infot siin.