MONDAY.html
MONDAY_2.html
PROJEKT
 
Et tagada ootuspärane tulemus, tuleb ehitamist alustada just projektist.
 

PROJEKTEERIMISEL AITAB MEID

KVANTITEET või 
KVALITEET?
 

Greencube põhitaladeks on alati olnud pigem kõrge kvaliteet kui kvantiteet, parimate ehitusmaterjalide kasutamine ja kaasaegsete ehitusvõtete tundmine. Tänu neile põhimõtetele oleme välja teeninud meie eeskujuliku maine nii Eesti kui Skandinaavia ehitusturul.

SÕBRAD

 

MEESKOND

 

Meie Greencubes usume, et kõige tähtsam lüli ehituses on pädev ja koolitatud meeskond. Ainult siis kui meeskond on koolitatud saame olla kindlad, et tulem on alati perfektne ja ootuspärane. Tänu selle uskumusele viime läbi erinevaid põnevaid koolitusi kõikidele meie tiimi liikmetele.

Greencube on Sõbrad.


PARTNERID
 
HEA KOOSTÖÖ ALUSEKS ON HOOLIKALT VALITUD PARTNERID
 

Asukoht

  facebook.com/greencubehttps://www.facebook.com/#!/Greencube.eehttp://facebook.com/greencubeshapeimage_31_link_0

GSM: +372 5638 3789

Mis_on_ehitus..html

Kontakt

Partnerid

Greencube on kiirelt kogunud suure fännibaasi. Facebookis on meil üle 19 250 jälgija!
Mis, on märkimisväärne tulemus!

Täname kõiki praeguseid ja tulevasi fänne!

Jälgi meid:

TEHAS

 

Greencube OÜ on Lihulas tegutsev majatehas eesmärgiga pakkuda kõrge kvaliteediga erinevaid hoonelahendusi neile, kes otsivad uut sauna, suvilat või kodu. Väiksemad majad jõuavad Teieni terves tükis ja paigaldamine võtab vaid mõne tunni! Suuremate hoonete puhul tuleb varuda pisut rohkem aega.

Meie Greencubes usume, et kõige tähtsam lüli ehituses on pädev ja koolitatud meeskond. Ainult siis saame olla kindlad, et tulemus on alati perfektne ja ootuspärane. Tänu selle uskumusele viime läbi erinevaid põnevaid koolitusi kõikidele meie tiimi liikmetele koostöös arhitektide ja teiste eriala ettevõtete ja koostööpartneritega.

Tootmises kasutame võimalikult palju kodumaist materjali, et olla võimalikult eestimaine ja läbi selle elavdada kohalikku ettevõtlust. Lisaks põhisortimendile on meilt võimalik tellida ka erilahendusi vastavalt Kliendi soovile. Koostöös arhitektiga leiame Teile kindlasti just Teie ootustele vastava lahenduse. Oleme teile ustav partner hoonete ehitamisel!

-Team Greencube